

Utmärkt 46-tums LED-TV med Full HD och USB-port för uppspelning av mediafiler.
Digital Crystal Clear
Philips egna innovativa bildteknik justerar bildkvaliteten digitalt för optimal kontrast, färger och skärpa. Resultatet blir extremt klara bilder, oavsett vilken bildkälla du använder.
100 Hz Perfect Motion Rate (PMR)
100Hz PMR kombinerar en panel med snabb uppdateringsfrekvens med bildhantering, vilket resulterar i imponerande skärpa för fartfyllt innehåll, som sport och actionfilmer.
2x HDMI med Easylink
HDMI-kabeln överför både ljud- och bildsignaler från dina enheter till din TV. Signalerna är okomprimerade och är därför av hög kvalitet. Tillsammans med Philips Easylink behöver du bara en enda fjärrkontroll för att sköta de flesta av dina apparater så som TV, DVD-spelare, Blu-ray-spelare och hemmabiosystem.
Uppspelning direkt från USB-minne
Den inbyggda USB-mediaspelaren har stöd för en rad olika format och gör att du kan spela/visa upp innehåll direkt från en USB-enhet.
Clear Sound
Kritiska och viktiga händelser i en film eller i dina favoritprogram missas oftast ljudmässigt. Clear Sound ökar klarheten i röster oavsett i dialog eller sång. Hör varje frasering, paus och betoning så som den ska höras.
Fraktinformation
På grund av storleken kan denna produkt endast skickas med DHL. Det ingår utkörning på normala kontorstider antingen till ditt hem eller din arbetsplats. Glöm inte att ange ett mobilnummer som DHL kan kontakta dig på.
Priset för detta leveranssätt är 299 kronor.
Funktion | Specifikation |
---|---|
Vikt | 13.1 kg (15.3 kg med fot) |
Mått | 106 cm x 69 cm x 29 cm |
Mått (utan fot) | Djup: 65 mm, Höjd: 632 mm |
Garanti | 12 månader från tillverkaren |
Upplösning | 1920 x 1080 (Full HD) |
Ljusstyrka | 300 cd/m² |
Energiförbrukning | 58 W (0.3 W i standby), Energiklass A+ |
Format | 16:9 |
Bildyta | 46" |
Smart-TV | Nej, köp gärna till ex Google ChromeCast eller Apple TV för att göra din TV Smart |
Uppdateringsfrekvens | 50 Hz (100 Hz Perfect Motion Rate) |
Stöd för 3D | Nej |
VESA-stöd | 200 x 200 mm |
TV-mottagare | DVB-C, DVB-T2, DVB-T (MPEG2 och MPEG4) |
Mediaspelare | Ja, stöd för MPG, MP4, AVI, MP3, WMV, WMA |
CI+ | Ja |
Menyspråk | Svenska |
Funktioner | Time-shift |
Ingångar | 2x HDMI, 1x SCART, 1x USB, 1x Antenn |
Utgångar | 1x Digital koaxial (S/PDIF) |
Utmärkt 46-tums LED-TV med Full HD och USB-port för uppspelning av mediafiler.